Alternatívne zdroje energií pre bytové domy

Vzhľadom na stále stúpajúce ceny energií sa určite každý z nás zamýšľal, ako je možné čo najviac znížiť túto položku. Na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody sa v domácnostiach spotrebuje 60 až 70 % z celkovej spotreby energie, čo výrazne zaťažuje domáci rozpočet. Myšlienka na ušetrenie peňazí a možnosť samostatne si regulovať, koľko tepla domácnosť spotrebuje, je stále lákavá. Ľudia, ktorí bývajú v bytových domoch alebo v panelákoch, v poslednom čase čoraz viac uvažujú o odpojení svojho domu od centrálneho zásobovania teplom (CZT) a vybudovaní vlastného zdroja tepla. Preto je dôležité si vybrať technológiu čo najefektívnejšiu a najekologickejšiu a za rozumnú cenu, ktorá vie pomocou inteligentnej regulácie ušetriť značné náklady.

 

Lacná teplá voda v bytovom dome

Nosným produktom ktorý Vám predstavujeme je zariadenie na ohrev teplej úžitkovej vody, ktorým je možné pripraviť teplú vodu výrazne lacnejšie ako je bežné pri systémoch centrálneho zásobovania teplom vo väčšine miest na Slovensku. Ide o zariadenie, ktoré sa skladá z tepelného čerpadla, zostavy akumulačných zásobníkov, výmenníkov tepla, množstva regulačných ventilov, armatúr, čerpadiel a inteligentného riadiaceho systému, ktoré dokážeme zostrojiť za rozumnú cenu s vysokou efektívnosťou a každé zariadenie je na kľúč. Problematiku dodávky tepla pre Váš objekt riešime aj komplexne a preto Vám vieme ponúknuť aj riešenie zdroja tepla pre vykurovanie Vášho objektu.

 

Na základe spotrieb Vašich energií, platieb za teplo, v akej lokalite sa váš bytový dom nachádza a aké energie dokážete využiť pre výhodnú výrobu tepla, vieme vykonať predbežnú energeticko-ekonomickú analýzu a ponúkneme Vám len také riešenie, ktoré je pre Vás výhodné a to úplne zadarmo.

 

Službu poskytujeme komplexne a zahŕňa všetky činnosti ktoré s výstavbou nového zdroja tepla súvisia – od východiskového posúdenia cez projekčno-inžiniersku činnosť a realizáciu až po uvedenie do prevádzky, prevádzkovanie a servis. Každé zariadenie je pripojené na server a umožňuje monitoring z pohodlia domova, kedy viete z neho vyčítať či zariadenie správne funguje, koľko energie spotrebováva a koľko peňazí Vám práve šetrí.

 

V prípade záujmu o niektorú s ponúkaných služieb nás neváhajte kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich predstáv.